Фотокартка у резюме

ИзображениеВсім доброго дня! Зробивши невелику перерву, ми продовжуємо наводити красу в нашому резюме. А розпочнемо з фотокартки, яку додаємо. Отже декілька порад та зауважень:
На фото ви повинні бути у діловому стилі. Це фото не має бути «вирваним» із контексту, тобто не вирізайте фрагмент із фото з відпочинку на морі, поруч із друзями, навіть, якщо на вашу думку ви виглядаєте на ньому просто чудово. А також не треба робити фото на фоні бабусиного килима.
Якщо у вас немає гідної фотокартки, то її можна зробити у фотоательє та записати ці знімки на диск, провести частину професійної фосесії у діловому стилі. Сфотографуватись також можна і в домашніх умовах, але портрет повинен бути зроблений на однотонному неяскравому фоні без меблів. Одяг також обов’язково повинен бути діловим, а фото зроблене хоч простим, але фотоапаратом, а не на камеру вашого телефона.
Помилковим вважається резюме з фотокарткою 10-20-річної давнини, або якщо ви кардинально змінили зачіску, схудли або набрали вагу, тобто, якщо у вас є чималі зміни у зовнішньому вигляді. Не треба додавати до резюме фото, де ви стоїте, лежите на ліжку/дивані, столі. Ви смієтесь? Так-так, я таке зустрічала і неодноразово. Залиште для іншої нагоди знімки, де ви зображені в купальнику або в обіймах із ведмедиком.
Не додавайте фотографію великого розміру, достатньо тільки одного фото праворуч або ліворуч на початку резюме, розміром 3*4 см. Не треба розміщати більше одного фото, якщо тільки ви не подаєте резюме на вакансію моделі чи танцівниці.
Є варіант як оминути цей пункт — не додавати фото взагалі, окрім тих випадків, коли роботодавець наголошує на фотографії у CV, інакше менеджер навіть розглядати ваше резюме не буде без наявності фотокартки.

Автор Orishka

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *