Отзывы о школах Киева

Модератор: TataFokina

Bussenka F
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Bussenka F
Возраст: 41
Репутация: 480
Сообщения: 1086
Награды: 1
Имя: Юляша

Мороженое

Сообщение #121 Bussenka » 01.08.2022, 22:27

ІРИНА-ІРИНА-ІРИНА писал(а):Дівчата, яка середня вартість Оптіми молодші/середні класи, щоб не ритися там? Може, хто знаю цифру.
Пакет учень 3500 на місяць. Є додатковий пакет навчання з вчителем (онлайн уроки) 1 урок на день і 4 уроки на день. Є пакет екстерн ціна близько 2000. Дитина навчається індивідуально (учитель не перевіряє виконання робіт) і лише 2 рази на рік здає КР. Зараз, якщо не помиляюся, навіть 1 раз. В травні річні кр. І в тому і в іншому пакеті є класний керівник, до якого можна звернутися з будь-якого питання. І який приязно і оперативно допоможе все вирішити.
Головна відмінність між цими пакетами це те, що на пакеті "учень" потрібно час від часу надсилати на перевірку виконані завдання і тести. І кожні 2 тижні класний керівник надсилає батькам звіт про навчання дитини.
Але потрібно чітко розуміти, що це саме дистанційна школа. І що навчання в ній лягає на плечі дитини, а в молодшій школі - на плечі батьків. Бо яка б дитина не була вмотивована, контроль батьків має бути стовідсотковий. ;-)
счастливая...

дарьяна F
Поселилась
Поселилась
Аватара
дарьяна F
Репутация: 1160
Сообщения: 4058
Награды: 14
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Дарьянка 1.06.2009
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое

Сообщение #122 дарьяна » 01.08.2022, 23:12

Nitka, ми вже цю стадію пройшли: мала таки випросила дати їй спокій. На тренування їздить сама. А взагалі: я на роботі, мала дома. Мені буде спокійніше, якщо буде в школі

Добавлено спустя 3 минуты 58 секунд:
Дивно, нашої школи в цьому списку теж немає. Хоча саме в ній найближче бомбосховище рекомендоване на Київ цифровому. І там в березні люди ховалися.
Изображение

Zyf
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Zyf
Репутация: 393
Сообщения: 1437
Награды: 13
Откуда: Киев, Троя

Рукодельница Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #123 Zyf » 03.08.2022, 14:34

Allenka писал(а):Наша школа (де діти вчаться) взагалі написано до 31жовтня :? Я не зрозуміла що це, типу обіцяють відкрити з листопада? Та навіщо тоді, там опалювальний сезон, незрозуміло що буде.
А я думала, що навпаки- до опалювального сезону у школі, потім лише онлайн))
На 21/22 навчальний рік у школі було 660+ дітей, а сховище на +-200.. я не маю жодного уявлення як то має бути організовано((
В опитуваннях у нас більшість за офлайн(змішане), але ніхто не зміг нормально роз'яснити що і як буде, чекаємо ближче до осені
Изображение

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #124 lenysk » 03.08.2022, 15:39

Zyf писал(а):
Allenka писал(а):Наша школа (де діти вчаться) взагалі написано до 31жовтня :? Я не зрозуміла що це, типу обіцяють відкрити з листопада? Та навіщо тоді, там опалювальний сезон, незрозуміло що буде.
А я думала, що навпаки- до опалювального сезону у школі, потім лише онлайн))
На 21/22 навчальний рік у школі було 660+ дітей, а сховище на +-200.. я не маю жодного уявлення як то має бути організовано((
В опитуваннях у нас більшість за офлайн(змішане), але ніхто не зміг нормально роз'яснити що і як буде, чекаємо ближче до осені
Говорять про позмінне навчання.

Allenka F
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Allenka F
Возраст: 43
Репутация: 331
Сообщения: 997
Награды: 2
Имя: Лена
Дети, дата рождения: Мишенька и Севочка
Откуда: Киев

Победитель конкурса Мороженое

Сообщение #125 Allenka » 03.08.2022, 16:01

Фиданян (директор департаменту освіти м.Ки'ва):

Майже 70 відсотків батьків школярів обрали для своїх дітей навчання в очному режимі з 1 вересня

За попередніми підрахунками, за кордоном на 1 вересня перебуватимуть майже 20 відсотків столичних школярів. Майже 70% дітей, відповідно до опитування батьків, готові до очного навчання. Решта – тобто ті, хто не наважується відправляти дітей до школи, мають можливість або навчатися онлайн, або за індивідуальною формою. Для цього достатньо написати відповідну заяву в школі.

Майже 70% закладів освіти мають укриття (не бомбосховища!), які оновлюються та ремонтуються відповідно до вимог, де діти будуть у безпеці. Але навіть у цих школах одночасно зможуть перебувати лише стільки людей, скільки вміщує укриття.

Тобто школи, у яких укриття не може вмістити всіх учнів із вчителями, перейдуть на двозмінне навчання. Ті ж заклади освіти, де немає ані свого укриття, ані безпечного місця поруч зі школою, куди можна оперативно перевести дітей у разі повітряної тривоги, взагалі не зможуть розпочати навчання в очній формі.
https://don.kyivcity.gov.ua/news/12281.html

Добавлено спустя 2 минуты 36 секунд:
Zyf писал(а):На 21/22 навчальний рік у школі було 660+ дітей, а сховище на +-200.. я не маю жодного уявлення як то має бути організовано((
Я більше скажу, навіть адмістрацій у школах уявлення не мають я то має бути організовано. Зате МОН папірці спускать, де дурня за дурнею (це моя думка)
Некоторые люди видят реально существующие вещи и спрашивают: «Почему это так?» А я мечтаю о вещах, которых нет в природе, и говорю: «А почему бы и не так?» (Бернард Шоу)

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F
Возраст: 43
Репутация: 3295
Сообщения: 15107
Награды: 22
Имя: Светлана

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #126 olimpiya » 03.08.2022, 19:59

дарьяна писал(а):На тренування їздить сама.
Згадала про Дарьяну :D , вона ще на паркур не ходила наче. На Тімошенка є секція дуже класна, може захоче спробувати. Перше заняття безкоштовне
Sveta

дарьяна F
Поселилась
Поселилась
Аватара
дарьяна F
Репутация: 1160
Сообщения: 4058
Награды: 14
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Дарьянка 1.06.2009
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое

Сообщение #127 дарьяна » 03.08.2022, 21:45

olimpiya, вона пробувала. Їй сподобалося, але в неї як і раніше уже весь час чимось зайнятий)))
Изображение

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F
Возраст: 43
Репутация: 3295
Сообщения: 15107
Награды: 22
Имя: Светлана

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #128 olimpiya » 03.08.2022, 22:15

дарьяна писал(а):olimpiya, вона пробувала. Їй сподобалося, але в неї як і раніше уже весь час чимось зайнятий)))
Зрозуміло)
Sveta


Вернуться в «Школа и подготовка к ней»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 10 гостей