Дневник перевоплощения (lenysk)

Описание: Худеем вместе
Модератор: Манечка

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #221 lenysk » 23.03.2019, 08:59

Щось було не так тому що трішки зупинилась вагаа. Але зменшились об'єми) Найбільший комплімент,це коли одна особа почала за спиною питати у подруги моєї що я роблю що схудла) А подумати тільки 5 кг,а виявляється помітно.

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #222 lenysk » 15.04.2019, 15:12

Послабила режим вага стоїть. Треба трішки знову у колію) Але мене задовольняє те що я стала спокійно дивитись як люди їдять солодке і мені не хочеться. Були на вихідних в гостях,ввечері їла креветки і салат з листя. А рано спокійно дивилась на еклери але пила каву з тостом з авокадо і сиром.

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #223 lenysk » 16.11.2020, 08:20

Привіт привіт!
Ну знову я тут :in_hysterics: і знову немає чому радіти( Все ну дуже погано.
Ціль не повертатись більше в цей щоденник
Набрала дуже багато. Багато солодощів пробую, всі ж знають чим я займаюсь у вільний час) Активності дуже мало. Якщо раніше хоть з коляскою гуляла то тепер я виходжу з під'їзду і стаю біля пісочниці)
Але настроєна я рішуче. Вирішила робити записи, щоб хоть совість мучити)
П.с. Юляшка ну ти звісно мотивашка ;-)

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #224 lenysk » 16.11.2020, 21:38

Це надзвичайно важко!
Для початку вибрала собі детокс який проходила минулого року. Він мені дав гарний старт, там прораховані калорії вже. І це полегшує справу.
Особливо важко починати прямо зараз. В мене проробка нових рецептів іде на один проект. А це пробувати потрібно постійно. І намагаюсь по капельці, але все одно все солодке ж. Але я витримаю! Ставила біля себе велику чашку води і по трішки пила з неї як хотілось щось більше.

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #225 lenysk » 23.11.2020, 07:51

Перший тиждень позаду.
16.11.20. 23.11
Ог 100. 98. ( -2)
От86. 85. (-1)
Ож102. 99. (-3)
Об120. 118. (-2)
Ос72. 70. (-2)
Є малесенькі результати. Трішки зменшився живіт. Але ще рано радіти і розслаблятися.
Спочатку був детокс, три дні витримала. Але порушення були в плані,що зараз розробляю десертне меню для одного закладу, і хочеш не хочеш а приходиться куштувати хоч по трішечки. Потім детокс мені набрид, і я просто притримувалась того що в меню але не блендерила. Ну і на вихідних була у мами то вибирала з того що було. Благо мама курку запекла то я їла грудинку без шкірки, і яблука в другій половині дня.
Все так же п'ю мало води, але налагодила графік їжі. Починається пмс- тягне на солодке, але тримаюсь. Буду їсти мандаринки зранку)
Вагу заміряю але не пишу, бо вона не дуже актуальна. Хочу просто подобатись собі в дзеркалі))) цього разу мета не цифри)

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #226 lenysk » 02.12.2020, 07:19

Пропускаю на цьому тижні зважування. В понеділок завтикала трошки. Двоє дітей вдома, трошки я не зібрана була і забула. А потім 1 д.ц. я надута жабка) А ще я відчуваю що немає мінуса тому не хочу сумувати ще більше.
На тому тижні трохи змінила харчування за порадою Юлі. Харчуюсь по її рекомендаціям. Збільшився калораж однозначно. Я трошки більше їм. Але їжа правильна. І я розуміла що спочатку можу постояти на місці. Тим паче не займаюсь. Ну і порушення все одно є. Мандарини :girl_red: це моя слабкість :girl_red: :girl_red: :girl_red: не кілограмами але їла. Але мандарини це не тортики і це вже радує.
Дуже важко мені. Вдома постійно багато солодкого :girl_tortik: і постійно воно перед очима. Я не можу його розлюбити :skalka:
Головне що продовжую далі. Значить результат буде однозначно.

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #227 lenysk » 07.12.2020, 08:25

16.11.20. 23.11. 7.12
Ог 100. 98. 96
От86. 85. 85
Ож102. 99. 98
Об120. 118. 118
Ос72. 70
Вага на місці. Об'єми майже також. А вже могла б скинути розмір в одязі. В будні краще тримаюсь, хоть дуже тяжко. В вихідні ці порушення були, субота була зайнята і розписана, а в неділю святкували трошки. Хоть і їла на вечір салат, але не всі продукти які дозволені. Та й вино було(
Солодке майже не їм. В суботу була кава з солодким сиропом. І кілограм мандарин)
Набридло готувати тільки для себе. В мене всі і так перебірливі, зазвичай підстроююсь.
Плюс в мене дуже мало фізичної активності. Нога досі болить тому роблю вправи тільки ті що лежачи)
Короче як завжди тут понила і далі в бій.

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #228 lenysk » 27.12.2020, 06:26

А ось і я! Цікаво це тільки я таке практикую? Трималась, рахувала калоріїї, складала правильне меню, худла, а потім ОП тиждень і я знову у початковій вазі :girl_red: . Користувалась Юліним меню, і мені ну дуже стидно але я його не витримала( Потім вирахувала дефіцит калорій і тримала їх, це приносило більше задоволення але займало багато часу і коли роботи збільшилось то меню закинулось....
Цікаво що люди які зайняті роботою то в них немає часу поїсти, а я працюю на кухні :girl_lol: ще й з солодким :girl_lol: тому постійно щось потрапляло в рот. І знову замкнене коло! Обжорство-депресія. Але подепресувати немає коли. Новий рік всі хотять солоденького :girl_lol: тому буду працювати)

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #229 lenysk » 02.04.2021, 07:36

При бігу, вірніше після бігу болять коліна. Вага велика в мене. При хотьбі ця біль набагато менша. Ще спробую велосипед. З приходом тепла, і приходом до Маші в марафон до мене прийшла фіз активність. Ставлю собі за мету 10000 кроків. В дні без роботи в звичайному режимі виявилось що в мене всього десь 3000 кроків. Так якНіка ходити чи їздити зі мною не хоче. То прийшлось піднімати себе і ходити, але іноді навіть біжу :girl_cleanglasses: , з 6 ранку до 7. Все одно я вже не сплю в такий час тому проводжу його з користю. Для компанії собі підключила подружку і чоловікові дала завдання слідкувати за мною і отмазок не приймати. Що він і робить. В армії їх гарно навчили заставляти робити зарядку :girl_lol:

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #230 lenysk » 05.04.2021, 10:53

Дуже тяжко морально коли ти намагаєшся схуднути а навколо "совєтчікі". Пішли на день народження. Та з'їж ти трішки салату, та там мало майонезу, ой та скільки ти там того вина випила, завтра відпрацюєш. Я кремінь. Випила рівно бокал вино розбавила водою. З'їла закуску гриби і курка запечена, кусок куриного шашлику і чайну ложку торта. Потім пішла ще прогулятись на вулиці. Але як мене дістали.... Одна схудла на якихось порошках від Фармасі за тиждень на 7 кг, і активно мене стала агітувати. Інша почала рекомендації що можна завтра прес покачати і все спалиш. Короче... Я втрималась я молодець. Хоть вага мало йде( Але об'єми помітно зменшуються.

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #231 lenysk » 07.04.2021, 15:02

"Позвони Юлі і поговори, вона схудла за місяць на 12 кг". Таку смс отримала від чоловіка я сьогодні. В мене і так ПМС. І я злюща і добре що немає в домі шоколадок бо з'їла б. До слова Юля це дружина його колеги. Ми фактично не знайомі просто живемо в сусідніх будинках. Вбити його сьогодні чи ще почекати...

lenysk F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
lenysk F
Возраст: 35
Репутация: 4721
Сообщения: 9912
Награды: 18
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Ванечка 8/11/2012
Откуда: Киев

Рукодельница Участник ФМ Добрая фея
Стройняшка форума Забеременела с нами Мама девочки

Сообщение #232 lenysk » 13.04.2021, 13:31

1 день до початку циклу. Солодкого хочеться аж на стіни лізу. Попросила чоловіка купити морозива)Знаю що завтра попусте. Бігати не бігаю але велосипед кожного дня. Вероніка спочатку противилась але змирилась що мама все одно буде катати її :girl_lol: Приучаю до спорту змалечку)


Вернуться в «Дневники будущих стройняшек»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 3 гостя