Відчиняю двері щастю (ИрусяS)

Модератор: Alenis

ИрусяS F
Общаюсь
Общаюсь
Аватара
ИрусяS F
Возраст: 41
Репутация: 61
Сообщения: 283
Награды: 2
Имя: Іра
Дети, дата рождения: Арсенчик, 12.10.12
Откуда: Stanislaviv

Участник ФМ Мороженое

Сообщение #21 ИрусяS » 12.10.2015, 09:13

Ой як давно мене тут не було.
Навіть не знаю, що я маю писати girl_haha

Почну з того, що сьогодні 3 роки як я стала найщасливішою у світі, я стала МАМОЮ! Навіть не віриться, що вже пойшло стільки часу.Якщо чесно, я до недавна все не могла повірити, що це справді мій синочок, скільки всього ми перейшли, щоб він у нас появився. Саме більше бажаю йому доброї і щасливої долі, хочу щоб він був завжди радісний , здоровий, кмітливий, добрий, щоб він був Людиною! Це моє найбільше щастя!
Синочку 3 роки, ось що ми уже вміємо:
- рахуємо до 10 (інколи може до 15)
- знаємо алфавіт
- може прочитати МАМА, ТАТО, АРСЕН, ІРА, ГАЛЯ. Коли читає ІРА, то потім добавляє - мама Ієнка girl_haha
- знає напамять віршики , гумореску, казку про курку рябу в віршах
- співає дуже багато пісень, в основному укр.народні. Співати дуже любить, не засне поки пару пісеньок не заспіває. Голос і слух має до співу.
- дуже любить Фіксики, пеппу, смешарики шкода що є тільки на рос мові, через це третина з того що він говорить на рос мові. Коли його спитати чому ти говориш по рос., він відповідає: я - москаль :lol:
Що мене тішить, то це те що він розрізняє мови, і сміло переводить будь-які слова.
- говорить все, і не просто говорить, а може обманути для своєї вигоди, щось все нове придумує, підлещуватися любить (як щось мене просить, то може називати принцесою curtsey )
На вулиці рот в нього не закривається (правда дома теж), може будь-кого зачіпити і говорити, де б ми не були він зразу собі співрозмовника знаходить :positive:
Характер у нього сильний, дуже впертий і настирливий. Недавно він отримував укольчики в вену, то можу сказати, що Арсенчик дуже терпеливий і мужній.Він хоч і плакав, але руку не забирав, не викручувався. Правда ці укольчики нам вплинули на нерви і поведінка його зараз погіршилась , якщо йому щось потрібно, то хоч що роби, а він всерівно за своє.
Одна у нас велика проблема - це садок. Пішли ми 2 вересня і ще жодного дня не пройшло без істерек. Його можна сміло назвати МАМИНИМ СИНКОМ. Можливо через ці плачі ми і запалення отримали. Вже 3 тижні дома, в садок 19жовтня, я навіть не знаю як його туди затягнути, у нас кожен день чути: мама , я не хочу в садок і ти на роботу не йди. Я навіть не можу піти в туалет, зразу : ти куда? В магазин вибіти теж сама не можу, бо зразу такі плачі, що ого-го. Але щось придумаєм, головне, щоб був здоровенький.

Трішки про себе. Завтра на роботу, двояке відчуття, ніби хочу, ніби не хочу. Можливо через те що зір поганий і я якась скована від цього, добре що хоть цей симестр маю дуже мало пар. Є час втягнутися по-маленьку :)

Поки досить на сьогодні, треба частіше писати, бо все забувається швидко.


Вернуться в «Личные дневники»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 4 гостя