Гніздечко (Nitka)

Модератор: Птичка

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #1 Nitka » 22.06.2016, 15:56

В нас з Маринкою є своє затишне гніздечко
поступово будемо робити його все більш нашим та приємним
сюди прийшла більше за порадами, оскільки сама все вирішити не можу, занадто багато ідей та побажань )
ремонт в квартирі відсутній, шпалери в дірочку (, в міру матеріальної можливості будемо ремонтуватися
першою по списку буде кухня ) шпалери є, ремонтник приходив
з приводу ідей - одна стіна буде під фарбу
варіант 1 - пофарбувати в омбре кремово-жовте, ризик - може не сподобатися результат, маляр з мене чудовий, а художник так собі, боюся не зробити нормальний перехід
варіант 2 - пофарбувати в один колір - в жовтій гаммі - тут точно зможу ))) в такому разі треба вигадувати щось монументальне над столом, в якості ідеї купити цільний великий пласт дерева і залакувати його, або красиво скомпонувати фотографії, перший варіант цікавіший, другий класичніший

і коридор )
планую світлу підлогу, що під неї краще - оливкові тона або лимонно-сіра гамма?
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #2 Nitka » 25.06.2016, 09:37

нє, ну не відпускає мене омбре :D вчора "гуляла" епіцентром, забрела до фарб, і згадала про колорування ) можна ж взяти замість 3-х кольорів 5 або більше робити перехід буде ж набагато легше, всю ніч воно мені снилося ) які там жовті girl_pinkglassesf так сподобався кремово-лимонний

з матеріалів залишилося докупити фарби, плінтус, багет на стелю

вчора стрес був неймовірний, коли зняли зайве, виявилося, що все в тріщинах, як результат +50 кг шпатлівки, дофіга сітки і витрачений час на роботу по всьому цьому :in_hysterics:
ну і для нервів - вчора діставала шпалери, один рулон виявився бракованим, довелося докупати новий, а при тому, що ці шпалери мама купувала в 2014 році в дніпрі, то знайти їх вчора в епіцентрі було величезним щастям, я вже змирилася з тим, що треба буде купувати інші
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #3 Nitka » 01.07.2016, 15:35

і не в інеті ж знайшла, а в сусідів випадково побачила :in_hysterics:
Спойлер
http://www.artisgreen.com.ua/
подобається не те слово, але по бюджету поки зовсім не вписується, але не настільки моє і те, що я хотіла girl_pinkglassesf
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #4 Nitka » 09.09.2016, 14:21

забула відписатися ))) потерялася я :D
що лишилося доробити по кухні:
1. прикрутити кронштейни для мікрохвильової печі
2. знайти таки майстра для зміни стільниць (поки зі стільницями загнули 3 тис, але шукаю варіанти)
3. так само шукаю варіанти з поличкою над мікрохвильовою пічкою
4. купити мультирамку для стіни над столом
5. купити невеличкий декоративний килимок під диван

і плавно перейшли у коридор :D - шукаю вхідні двері на розпродажах наявних в магазинах, ціна відрізняються, нова коштує 15-20 тис, з магазину коштують 4-5-6, думаю, чого така різниця величезна? шпалери поки не шукаю, хочу восени купити двері, частину матеріалів, поки трохи з грошима складається, а там буду дивитися

і позапланове, знайшла дуже доброго майстра по меблям, тепер треба майже все своє добро до нього везти - дуже постраждало все при переїзді ((( хочу в цьому місяці

і приємне ))) розібраний балкон з ідеальним порядком, де нарешті все лежить на своїх місцях, навіть деякі полички звільнилися, тепер є де ставити сушку для одягу ) хто молодець? :D
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)


Вернуться в «Дневники ремонта/стройки/домоводства»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 4 гостя