Развод

Модератор: _Оленька_

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #141 Nitka » 01.11.2019, 10:18

мабуть, залежить більше яка родина була і від чого йдеш, я впевнена, що зробила вірно, в тому числі і для малої, бо нахолєру їй психічка мама та скандали, але розумію, що дечого все ж таки не можу компенсувати
як приклад - вона з татом влітку їздила відпочивати і вперше побачила пінгвінів, мене при цьому не було, ми влітку вперше були в карпатах, прогулянки, її восторгі, при цьому не було її тата
тобто коли ти розлучаєшся, ти, по суті, приймаєш той факт, що тепер тобі нема з ким ділити емоції від дитини (гарні малюночки, стійка на голові, оцінки...), бо з колишнім ти це робити не хочеш, з батьками в моєму випадку так само, а теперішньому ну можна розказати, але буйної емоції не викличе, бо це не його дитина, плюс до цього всі емоції дитини будуть йти лише на тебе, бо ти проводиш з нею більшість часу, тобто не можна буде по приходу додому сказати, що ти труп і розберіться самі
але і сказати, що це завжди погано я не можу, бо ще живі спогади як мені докоряли тим, що я стомилася, чи не зустріла з роботи салютами ) коли жили вдвох взагалі було просто і легко, набагато менше смикалася, ніж до розлучення
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)

KSun F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
KSun F
Возраст: 42
Репутация: 2308
Сообщения: 7808
Награды: 11
Имя: Иванна
Дети, дата рождения: Илья, 14.10.2013
Откуда: Львов
Skype

Рукодельница Добрая фея Проверено реалом
Мороженое

Сообщение #142 KSun » 01.11.2019, 12:13

Nitka писал(а):тобто коли ти розлучаєшся, ти, по суті, приймаєш той факт, що тепер тобі нема з ким ділити емоції від дитини (гарні малюночки, стійка на голові, оцінки...), бо з колишнім ти це робити не хочеш, з батьками в моєму випадку так само, а теперішньому ну можна розказати, але буйної емоції не викличе, бо це не його дитина, плюс до цього всі емоції дитини будуть йти лише на тебе, бо ти проводиш з нею більшість часу, тобто не можна буде по приходу додому сказати, що ти труп і розберіться самі
вот тут +1000 я єто реально понимаю, осознаю и єто пугает, НО не готова свою жизнь ложить на что-то, ради именно этих моментов, тк понимаю что теряю гораздо больше - собственное спокойствие и комфорт
Изображение


Вернуться в «Жизнь без супругов»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 1 гость