Рыжик который умирал на улице!

Berimbao F
Поселилась
Поселилась
Berimbao F
Возраст: 42
Репутация: 738
Сообщения: 2805
Награды: 6
Имя: Юлия
Откуда: Украина, Киев

Участник ФМ Добрая фея Мороженое
  • 1

Сообщение #1 Berimbao » 13.02.2015, 19:04

Всім, хто переживає за долю Рижика - паралізованого собаки, який помирав на вулиці.
Рудий на стаціонарі на Електротехнічній 5А, зробили рентген в 4 проекціях, взяли кров клінічну і біохімію. Дякуємо Анастасії Стахневич за автодопомогу. Поки що без прогнозів, в клініці якась перевірка, репортери, але лікар його оглянула. Стан важкий. Пошкоджений хребет, є стара куля в тілі, лікар Макарина Інна Миколаївна, Рижик їй сподобався))) Там, де він жив його били і знущалися з нього всі, кому не лінь: наркомани, дебіли, місцеві. Не били, а вбивали, колись ледь не відрізали хвіст заради жарту, спеціально замуровували його в проході між магазинами на вулиці в мороз, щоб він швидше помер... Скоріше за все знадобиться тривале лікування і стаціонар або перетримка. Не відомо, чи зможе він колись ходити, але ми будемо боротися за нього.
Куратор в лікарні Yana Renk(Общество За Жизнь), фінкуратор я. Продавці на базарі зібрали і передали мені 1074грн, з яких 421грн я заплатила за рентген і аналізи. Це може підтвердити Анастасия Стахневич і Яна Ренк.
Сьогодні відкриємо групи вконтакті і на фейсбуці з фін звітами.
Для всіх, хто хоче допомогти врятувати Рижика карта приват 5168 7572 1861 3869 Мартинюк Анастасія(карта ще на жіночу фамілію).
095-749-66-34
063-785-28-58
Барабаш Настя
Изображение
Спойлер
Изображение
Изображение

Berimbao F
Поселилась
Поселилась
Berimbao F
Возраст: 42
Репутация: 738
Сообщения: 2805
Награды: 6
Имя: Юлия
Откуда: Украина, Киев

Участник ФМ Добрая фея Мороженое

Сообщение #2 Berimbao » 13.02.2015, 19:07

Друзья! Этот пес ооочень нуждается! Прошу помощи! Я два дня билась что б ему найти куратора и отвезти в клинику! теперь нужно лечить Рыжего! даже 10 грн спасет его! СПАСИБО!!!
Изображение

Berimbao F
Поселилась
Поселилась
Berimbao F
Возраст: 42
Репутация: 738
Сообщения: 2805
Награды: 6
Имя: Юлия
Откуда: Украина, Киев

Участник ФМ Добрая фея Мороженое
  • 1

Сообщение #3 Berimbao » 16.02.2015, 23:26

:cry: Друзі! Мені щойно повідомили, що Рижика змушені були усипити. Почали операцію, в середині був кошмар, легені з'їв рак(є фотографії), серце уже доживало, це все сталося не за 2 тиждні, він вмирав уже дуже давно. На рахунок діафрагми, це була застаріла травма, якби серце і легені були б здорові, Рижик би жив. Так що відмучалось наше руде ведмежатко. Тепер нам болить, а йому уже ні. Рижик, пробач усім нам.
Изображение
Изображение


Вернуться в «Благотворительность»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 3 гостя