Ситуація в Україні. Останні новини - 8

Модераторы: Vesta, _Yulia_

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F
Награды: 22

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #1 olimpiya » 25.04.2019, 11:09

"Трекер влади": основна місія цього проекту — надати громадськості зручний інструмент моніторингу справжнього стану речей у країні. Такий трекер повинен нагадувати і владі, що часи популізму та пустих обіцянок мають залишитися в минулому.
https://www.checkpromise.info

Закон про мову прийнято!
Sveta

_Оленька_ F
Берегиня, що робить світ краще
Аватара
_Оленька_ F
Награды: 16
Сайт Skype

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Активистка форума Проверено реалом Мороженое

Сообщение #701 _Оленька_ » 04.10.2019, 18:06

Dashika писал(а):А что не так с налогом на фоп?
Сейчас готовят проект поднять до 10% минимум ( мужу на работе сказали что большая степень вероятности что таки поднимут. Плюс ограничат список тех направлений по которым можно работать как Фоп - это слышала лично в новостях радио рокс ( ай ти может не войти в этот список)

Пока это только проект, НО как показывает статистика принятых законов в последнее время и плюс дефицит бюджета - вероятность принятия возрастает...

Добавлено спустя 7 минут 58 секунд:
Orishka писал(а):_Оленька_, уж сильный провал доллара, так не должен был опускаться.
Почему все очень даже понятно - всему виной схемы и откаты :girl_cleanglasses:
Экспортёры получили деньги по контрактам в валюте и теперь чтобы оплатить (кредиты, коммуналку, зарплаты, закупку семян....) сдадут больше ( так как просел курс) . А те кто импортируют сейчас заключают фьючерсные контракты ( газ нефть и другие подобные продукты) заплатят по низким ценам, продадут дороже ( ведь с падением доллара, евро - цены на топливо и коммуналку не изменились) вот и вся схема. Теперь смотрим участников рынка и пазл сложился.

Лично для меня все было ясно с первым падением и теми днями когда разница между покупкой и продажей на Межбанке была существенной.

И самое интересное с МВФ не договорились!!! А валюта просела - просто феерический парадокс.
Обнимаю Вас сердцем.
Изображение

KSun F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
KSun F
Награды: 11
Дети, дата рождения: Илья, 14.10.2013
Рукодельница Добрая фея Проверено реалом
Мороженое

Сообщение #702 KSun » 04.10.2019, 18:48

А есть где-то проект этот?
аж интересно просто
говорят, что там много чего исключают из сферы обслуживания
мне кажется, что хотят как-то зацепить ай тишников, но прицепом же столько всего страдает, что не в шоколаде и так
Изображение

_Оленька_ F
Аватара
_Оленька_ F
Сайт Skype

Сообщение #703 _Оленька_ » 04.10.2019, 21:09

KSun писал(а):А есть где-то проект этот?
аж интересно просто
говорят, что там много чего исключают из сферы обслуживания
мне кажется, что хотят как-то зацепить ай тишников, но прицепом же столько всего страдает, что не в шоколаде и так
Писала тебе пост но толи удалился то ли не опубликовался ( хороший пост был :girl_cleanglasses: )
Проект разрабатывают, где-то у журналистов видела частичные тексты разработок, у мужа директор им сказал что «знает от источников» ну про ай ти по радио слышала в новостях
Обнимаю Вас сердцем.
Изображение

_Yulia_ F
Модератор
Модератор
Аватара
_Yulia_ F
Награды: 20
Дети, дата рождения: Yaroslav&Mariana

Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #704 _Yulia_ » 04.10.2019, 21:11

Товарищ Яременко, фракция Слуга народа тут заявляет, что разработкой законопроекта об особом статусе Донецкой и Луганской областей займётся сама Верховна Рада и офис президента, но это будет согласованная с россией позиция. Профит!
https://interfax.com.ua/news/political/616963.html
Изображение

Orishka F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
Orishka F
Награды: 38
Сайт

Сообщение #705 Orishka » 04.10.2019, 21:14

_Оленька_ писал(а):Лично для меня все было ясно с первым падением и теми днями когда разница между покупкой и продажей на Межбанке была существенной.
Я только недавно заметила :girl_red:
Пока человек не сдается, он сильнее своей судьбы. (с)

M&M-baby F
Поселилась
Поселилась
Аватара
M&M-baby F
Награды: 19

Участник ФМ Добрая фея Стройняшка форума
Проверено реалом Мороженое Меценат форума

Сообщение #706 M&M-baby » 06.10.2019, 19:09

_Yulia_, это вообще нечто. Мы свои законы согласовываем с РФ. mouse
все буде добре:)
Изображение

Orishka F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
Orishka F
Сайт

Сообщение #707 Orishka » 07.10.2019, 11:35

Неплохую аналитику сегодня выдал мой знакомый политический аналитик, прошёл ато, поэтому не диванный.

Дюжина Зеленського – аналіз дванадцяти ключових рішень президента в сфері національної безпеки і оборони. Це лонгрід для тих хто прагне мислити самотійно.

Спойлер
Я вирішив, що для того, щоб хоч спробувати зрозуміти стратегію нової влади в питаннях безпеки і оборони варто пригадати та проаналізувати основні рішення в цій сфері. Я обрав 12, як на мене найбільш важливих чи показових. Не заяви чи PR-акції, а саме рішення і вчинки. Розташовані не за значенням, а у відносно хронологічному порядку. Пробуємо аналізувати спокійно, за мінімумом емоцій і максимумом фактів.

Якщо ви вважаєте, що я забув або упустив щось важливе - пишіть у коментарях. Обговоремо.

1. Збройні Сили України. Призначення генерал-лейтенанта Хомчака Начальником Генерального штабу – Головнокомандувачем Збройних Сил України. Перше рішення і дуже швидке. Взагалі, в дусі нової влади, було б логічним призначення бойового полковника, або того хто отримав генеральське звання під час війни, чи принаймні закінчив американський War College. І такі кандидати були. Однак вирішили не ризикувати.
Очевидно було вкрай важливо швидко прибрати нелояльного Муженка, але зберегти при цьому певну спадковість і контроль над ЗСУ. По суті Хомчак він Муженка відрізняється… нічим. Такий самий «довоєнний» генерал радянсько-пострадянської школи. І суттєвих змін в командуванні ЗСУ ми теж не побачили, лише незначна ротація. Практично всі заступники НГШ, командувачі, свої посади зберегли. Це не добре і не погано, просто факт. Хоча персонально як на мене, більшість генералів варто було б спровадити на пенсію, а деяких і без права пенсії.
Симптоматично, що після призначення НГШ, Президент в справи армії більше не втручався. Очевидно лишивши це майбутньому Міністру оборони. І це факт швидше позитивний.

2. Рада Національної Безпеки і Оборони. Призначення Данилюка секретарем РНБО. Тут мені оцінювати важко. З паном Данилюком я особисто не знайомий, і його компетенція в питаннях безпеки мені невідома. По відгуках людина розумна, з принципами. Жодних цікавих, чи хай навіть суперечливих, ідей, щодо майбутнього сектору безпеки, він так і не озвучив. По суті апарат РНБО взагалі свою роботу так і не розпочав. Очевидно забракло часу. Ну а чим закінчилась його діяльність на посаді, ви вже знаєте.

3. Служба безпеки України. Призначення Баканова головою СБУ. Давнього друга без жодного досвіду в роботи в спец. службах. Спочатку де-факто, і дещо сором’язливо, а потім, вже де-юре і без вагань. Взагалі бажання Президента мати, на головній спецслужбі країни, людину повністю від себе залежну, який безроздільно довіряєш, логічне. Дбає Зеленський про власну безпеку, має на те підстави. Інше питання чи відповідає таке призначення безпеці національній.

4. Мінська група. Спочатку все виглядало начебто і не погано. Склад групи змінився не надто. І людей туди ввели фахових. Ну, принаймні, не з 95-го кварталу. І повернення Кучми, як на мене було рішенням виваженим. Ну а вже потім почалася чехарда. Тотальна непрозорість діалогу. Лишилось не зрозумілим, як формуються домовленості і на що вони спираються. Однозначним мінусом була відставка Безсмертного.

5. Розведення в Станиці Луганська. Багато про це вже було сказано. Це власне випливало з тої самої чехарди мінського процесу. Домовленості не зовсім зрозумілі, не зовсім прозорі. І в результаті, по факту в одностороннє відведення з боку України. І ріст нахабності окупантів. Кількість обстрілів не зменшилася від слова зовсім.

6.Міністерство інформаційної політики, вірніше його ліквідація. Так, це теж питання національної безпеки. Можна по різному оцінювати ефективність міністерства, але його ліквідація лишила питання інформаційної безпеки України в невизначеному стані взагалі. Нової концепції публічно не запропоновано. Хто має займатися цими питаннями – РНБО, Мінкульт? Не зрозуміло. І це попри те, що наші втрати в інформаційній війні стають все боліснішими і відчутнішими.

7. Міністерство оборони України. Новий міністр оборони Загороднюк, підприємець, волонтер. В середовищі військових і волонтерів це призначення було сприйнято зі стриманим оптимізмом. Загороднюк певний час очолював Проектний офіс реформ МОУ. Тож певне розуміння сфери діяльності повинен мати. Не має новий міністр власного бойового досвіду. І, як на мене, в воюючий п’ятий рік країні це однозначно мінус. Проте погоджусь, що для даної посади можливо важливіші інші якості. Можливості оцінити управлінські якості пана міністра ми, за браком часу поки що не мали. В опублікованій програмі уряду нічого, крім загальних декларацій: стандарти НАТО, відновлення ВПК і т.п. Час покаже.

8. Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки в новій Верховній Раді. Так, я вважаю, що формування комітету, що відповідає за законодавче забезпечення нашої оборони, важливим рішенням. Забродський, Костенко, Березін – це ті в комітеті, хто знає що таке війна. Що там робить решта, зокрема його очільник, мені зрозуміти важко. Ну а заяви пані Верещук, до речі, голови підкомітету з державної безпеки та оборони, про те що НАТО нам не потрібно, я навіть коментувати не хочу, це лютий треш. Цікавих законодавчих ініціатив від комітету, ми теж, поки що, не бачили.

9. Звільнення полонених. Один з найемоційніших епізодів новітнього правління Зеленського. Плакала вся країна, і я теж. Тих хто ризикував ставив питання про ціну того звільнення, звинувачували в кам’яному серці. Те що 35 наших хлопців вдома – це прекрасно і це факт. Як факт і те, що війни обміном полонених не виграють.

10. Головне управління розвідки МОУ. Для широкого загалу структура маловідома. Але переоцінити значення ГУР важко, особливо під час війни. Більшість напевно так би мало і знала про цю структуру, якби не призначення Директором Департаменту стратегічної розвідки Олексія Пашкова – чоловіка головного бухгалтера студії "Квартал 95". Пашкова людина не з вулиці, до цього служив в ГУР страшим офіцером (це як «головний спеціаліст» на державній службі). За два місяці перестрибнув шість щаблів службової сходинки. Неймовірна кар’єра, такі нині часи. Як це вплине на ефективність нашої розвідки та на її авторитет вирішуйте самі.

11.«Просто перестать стрелять». Публічно таке рішення не озвучувалось, але з добових зведень ООС дивним чином зникла інформація про наш вогонь у відповідь. Наші військові виставляються хлопчиками для биття, щоб не сказати грубіше. По них стріляють, а вони мовчать. На жаль це майже правда. Зараз об’єднані сили відкривають вогонь у відповідь, менше ніж в половині випадків. Ну і згадайте заяву Хомчака про те, що обстріли є, але загалом перемир’я не порушують. Взагалі те як маніпулюють добовим зведення ООС, яка інформація замовчується а яка навпаки, то тема окремої розмови.
Важливо, що тільки за вересень в середньому було 20 обстрілів щодоби. 13 захисників віддали своє життя.

12. Формула Штанмаєра. Крок, що у своєму значенні може, за своїми наслідками, переважити всі разом узяті. І це питання не політичного майбутнього Зеленського, це питання існування нашої держави. Багато не писатиму, бо вже багато написано і сказано. Шкода, що маючи для цього всі можливості, Президент навіть не спробував нав’язати свою гру, а став пішаком в чужій. Але ситуацію ще можна виправити. Надія, як відомо, вмирає останньою.

Тож, як бачимо, абсолютна більшість рішень, це призначення. Що, погодьтесь логічно, для новообраного очільника держави. Проте вже зараз стає очевидним, кричуща криза некомпетентності, яка поступово пронизує всю систему державного управління, саме в питаннях національної безпеки відчувається особливо гостро і є особливо небезпечною.

! Президент, поки що так і не зміг сформулювати власну стратегію перемоги у війні. Досі не продемонстровано розуміння подальшого укріплення національної безпеки: якими мають бути армія, флот, що таке територіальна оборона, служба в резерві, інформаційна безпека і безліч інших питань. Не озвучені навіть уявлення, не кажучи про узгодженні стратегії.
І хоча, хтось може сказати, що давати подібні оцінки зарано, піднімати ці питання необхідно. Щоб не стало запізно.

Dashika F
Поселилась
Поселилась
Аватара
Dashika F
Дети, дата рождения: Оксаночка 23.07.2012

Забеременела с нами Проверено реалом Мороженое

Сообщение #708 Dashika » 07.10.2019, 18:38

Orishka, при всём уважении, но самостоятельно, это самостоятельн, а опираясь на лонгрид, это не самостоятельно. Я не говорю правильно или нет там описано, но слово самостоятельно меня споткнуло

Orishka F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
Orishka F
Сайт

Сообщение #709 Orishka » 07.10.2019, 19:32

Dashika, мне нравится его читать, тк он не заангажирован ни одной партией
А соглашаться с ним или нет -дело каждого.

Dashika F
Поселилась
Поселилась
Аватара
Dashika F

Сообщение #710 Dashika » 07.10.2019, 19:44

Orishka, абсолютно согласна :) но вот если он маслит самостоятельно, то я после прочтения уже нет

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F

Мороженое Меценат форума

Сообщение #711 olimpiya » 13.11.2019, 15:37

Беня в интервью The New York Times рассказал, что Украине пора забыть о Западе, и вернуться к России..."Через 5, 10 лет вся кровь забудется..."

Оригинал под спойлером
Спойлер

https://www.nytimes.com/2019/11/13/world/europe/u ... #click=https://t.co/BjvLRoN7mt

Перевод в сети можно найти
Sveta

M&M-baby F
Поселилась
Поселилась
Аватара
M&M-baby F

Проверено реалом Мороженое Меценат форума

Сообщение #712 M&M-baby » 13.11.2019, 16:21

olimpiya, слов нет(
Точнее есть только нецензурные.
И дикое желание собирать вещи

Добавлено спустя 1 час:
Хотя, оно и понятно. В Америке его посадить хотят. Поэтому бережет свою шкуру. Никакого интереса к перспективам Украины у него нет и не было.
все буде добре:)
Изображение

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F

Мороженое Меценат форума

Сообщение #713 olimpiya » 14.11.2019, 14:15

Каждый день столько всего интересного :)

“Сьогодні за мої політичні вподобання і бачення, і за те, що я не голосувала так, як мені вказувала фракція, за дорученням одного із замів офісу президента, одного із замів генерального прокурора, мого чоловіка незаконно затримали”, – зазначила депутатка.

Спойлер

https://novynarnia.com/2019/11/14/deputatka-vid-s ... ro-politichni-peresliduvannya/

Sveta

Orishka F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
Orishka F
Сайт

Сообщение #714 Orishka » 14.11.2019, 14:27

olimpiya, мимими со всех сторон и что забавно - каждый день :D

Alenis F
Модератор
Модератор
Аватара
Alenis F
Награды: 33
Дети, дата рождения: Василиса 05,02,2011

Мороженое

Сообщение #715 Alenis » 14.11.2019, 14:47

olimpiya, от як цікаво, чоловік з 2017 ще все не доїхав до рідної Росії, потім він і не чоловік зовсім, а співмешканець, потім вона вагітна... Кароче, у нас як завжди...
а я белая пушистая, я шампанское игристое

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F

Мороженое Меценат форума

Сообщение #716 olimpiya » 15.11.2019, 22:17

Троллинг, уровень Бог :D

Дональде, @realdonaldtramp ми вже давно чекаємо на Вас
Володимире @zelenskiy_official та Олено @olenazelenska_offial
Вам до нас просто рукою подати, на Вас чекаємо хоч завтра нарешті скуштувати круту Українську кухню, не безкоштовно, звичайно. Mr. Trump @realdonaldtramp. We are waiting for you for a long time.
Mr. and Mrs. Zelenskiy @zelenskiy_official @olenazelenska_official
We are really close to you! You can visit us even tomorrow to taste the coolest Ukrainian cuisine. Off course not for free

Спойлер

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=26490 ... ry_index=0&id=1988565314535309

пс мой любимый ресторан girl_in_love
Sveta

_Оленька_ F
Аватара
_Оленька_ F
Сайт Skype

Сообщение #717 _Оленька_ » Вчера, 14:54

Alenis писал(а):olimpiya, от як цікаво, чоловік з 2017 ще все не доїхав до рідної Росії, потім він і не чоловік зовсім, а співмешканець, потім вона вагітна... Кароче, у нас як завжди...
Т. Е факт за то что она не голосовала и у нее проблемы как то ушёл на второй план, мы копаемся в ее жизни .
Девочки это все попса, вот бюджет и внешние показатели нашей страны, вот тут песня... долг по облигациям, внешний долг, дефицит бюджета ( даже в 18 такого не было).
А то что сейчас можно ВСЕ решить деньгами ( цитата моего клиента) только суммы побольше чем раньше.
Наши экспортеры сезон проваливают, так как сдают валюту по заниженной цене ( доллар, евро упали а вот топливо, коммунальные платежи, зарплаты... нет) но кто это замечает, нашим людям покопаться в чужой жизни и посмотреть сериальчики и набить холодильник - вот это первостепенно.
Это я даже не по статьям и без цифр написала, как экономист международник тихо нахожусь в шоке. Кстати нужные каналы очень хорошо справляются с этим .
Короче это только цветочки, следующий год будет ещё круче, там доберутся до Фобов и чпшников. Да и ждите роста доллара, так как нет ни одной экономически подтвержденной цифры для такого курса.
Короче весело живём :girl_cleanglasses:
Кстати на фронте каждый день раненые и через день убитые (((( это тоже как бы не важно :in_hysterics:
Ой забыла написать во всем виновата прошлая власть :lol:
Вот теперь всё
П.с. У меня лично все ок, клиенты, заработки, здоровье и кстати я не жалуюсь - люди выбрали значит так им нужно было, просто наблюдаю :girl_cleanglasses:
Обнимаю Вас сердцем.
Изображение

Dashika F
Поселилась
Поселилась
Аватара
Dashika F

Сообщение #718 Dashika » Вчера, 15:04

_Оленька_, у меня совсем другая информация от людей, к которых бизнесы. Сколько к ним идёт проверок от людей прошлой власти, арестовывают счета, документы, печати и они бесплатно получают получают помощь от офиса президента и куратора. Я не говорю что эти молодцы, я говорю что все там одним миром мазаны, и прошлые далеко не молодцы и не святые

Добавлено спустя 56 секунд:
Кстати, дела по Кате Гандзюк и других активистах были при другой власти, разве нет?

Добавлено спустя 1 минуту 7 секунд:
_Оленька_, прошлая власть сдала часть территорий, но все молчали. Почему нельзя одинаково критично ко всем относиться? Мне вот это непонятно. Там всех надо прищучивать

Alenis F
Модератор
Модератор
Аватара
Alenis F
Награды: 33
Дети, дата рождения: Василиса 05,02,2011

Мороженое

Сообщение #719 Alenis » Вчера, 15:06

_Оленька_ писал(а):А то что сейчас можно ВСЕ решить деньгами ( цитата моего клиента) только суммы побольше чем раньше.
Ты сама себе противоречишь

_Оленька_ писал(а):Т. Е факт за то что она не голосовала и у нее проблемы как то ушёл на второй план, мы копаемся в ее жизни .
Прочитала статью и там было в основном о личной жизни.

_Оленька_ писал(а):Ой забыла написать во всем виновата прошлая власть
И что смешного? Много кто виноват, вот только ответственность никто не хочет на себя брать
а я белая пушистая, я шампанское игристое

Dashika F
Поселилась
Поселилась
Аватара
Dashika F

Сообщение #720 Dashika » Вчера, 15:16

Я никому не верю))) ни этим, ни прошлым, считаю что всех надо критично рассмаьривать, но есть какие-то разумные пределы доверия и критики

Вернуться в «Україна Єдина»