Соло для Соломії (Makovka)

Модераторы: Alenis, *Lisa*

Makovka F
Присматриваюсь
Присматриваюсь
Аватара
Makovka F
Возраст: 32
Репутация: 12
Сообщения: 10
Имя: Маша
Дети, дата рождения: Соломія, 3.09.2016
Откуда: Україна

Сообщение #1 Makovka » 27.09.2016, 22:06

Всім привіт! Нещодавно сталася одна із найважливіших подій нашого, із чоловіком, життя - народилася наша кохана донечка Соломійка. heart Я давно-давно вирішила, що вестиму щоденник своєї дитини, але, як показала практика, із новонародженим почати це робити не так просто ;-)
Зараз нам майже місяць, поки заповню анкету, щоб не забути основні моменти.


Нашого малюка звати: Соломія.
Ми планували: так, морально готувалися ще з весілля, фактично почали приймати фолієву кислоту та вітамін Є за три місяці до планування. Я відвідала гінеколога, обмежили себе в алкоголі, та почали вести здоровіший образ життя)
Малюк народився: 3 вересня, в суботу, о 5:35 годині ранку у Київському пологовому будинку на Червоному Хуторі.
Народжувала з чоловіком (так/ні): так. Саші вдячна і пишаюся ним. На пологах чоловік дуже допомагав і був саме таким,як мені тоді було потрібно.
Зріст та вага дитини при народженні: 3140 г, 50 см.
Вага дитини при виписці: 2970г.
Щеплення: 3.09.2016 - Гепатит В, вітамін К (у пологовому будинку); 12.09.2016 - БЦЖ; 13.10.2016 - Гепатит В повторно;
Схожі на: незрозуміло на кого) Кольором шкіри - на тата, така ж смугленька) Форма очей начеб-то моя)
Колір волосся та очей: Темненька, очі сірі.
Виписали з пологового будинку на: третю добу.
На виписці були присутні: чоловік Саша і моя мама. Зустріли дуже приємно, з квітами, кульками на машині) І вдома нас з Соломійкою ще чекали подаруночки give_heart
Пупок відпав на: десяту добу.
Перше купання: в той же день, коли відпав пуп, 13.09.

Вага та зріст:
Перший місяць (+10 днів) : 5150 г з підгузком, 57 см.
Другий:
Третій:
Четвертий:
П'ятий:
Пів року:
Сім місяців:
Вісім:
Дев'ять:
Десять:
Одинадцять:
Рік:
Два роки:
Три роки:

У скільки ми сіли:
Коли почали ходити:
Як привчали до горщика:
Які перші слова сказав малюк:

Із появою цієї чарвіної дівчинки моє життя змінилося. Я дивлюся на неї і думаю: невже її колись не було? Таке відчуття, що вона була з нами завжди. Вона дорослішає, кожного дня з'являються якісь нові умійки. Сьогодні моя крихітка так часто посміхалася! Тепле відчуття розливається по тілу від її посмішки. А ще, ми виросли з 52 розміру. Це також я помітила сьогодні, намагаючись одягнути випраний бодік. Так неочікувано. Моя-маленька-маленька, а трішки підросла) Нюхаю її волоссячко і не можу насититись. Виціловую свою солоденьку))) Це так прекрасно - бути мамою! heart
Последний раз редактировалось Makovka 13.10.2016, 16:48, всего редактировалось 2 раза.
Головне - нічого не чекати.

Makovka F
Присматриваюсь
Присматриваюсь
Аватара
Makovka F
Возраст: 32
Репутация: 12
Сообщения: 10
Имя: Маша
Дети, дата рождения: Соломія, 3.09.2016
Откуда: Україна

Сообщение #2 Makovka » 03.10.2016, 10:59

Сьогодні нашій крихітці місяць!

Перші два тижні пройшли як в тумані. У мене боліли шви після пологів. Груди дуже швидко наливалися молоком, Соломія не з'їдала все, сісі були як дві цеглини) Доводилося користуватися молоковідсмоктувачем, а він ще більше стимулює лактацію... замкнуте коло. На 5 день після пологів піднялася температура, я думала лактостаз, як виявилося - ні. У матці залишилися згустки, які мені двічі відсмоктували, а в результаті зробили чистку(

Саша взяв відпустку на перші десять днів і дуже допомагав, як морально, так і фізично. Готував, прибирав, доглядав за малою. Я закохалася в свого чоловіка вдруге, дивлячись, як він міняє підгузок нашій донечці чи заколисує її) Саша - прекрасний тато!

А Соломійка в ці дні їла-спала-какала-пісяла) в перервах показувала як голосно ми вміємо кричати)

В перші дні до нас завітали педіатр і медсестра, дали загальні рекомендації, дозволили купати малечу і гуляти на вулиці. З купанням ми зачекали, поки не відпав пуп, а це сталося аж на десятий день (13.09.16). Десять днів наша Ляля була бруднульою)
Для прогулянок я також себе ще погано почувала, тож вперше ми вийшли на вулицю на 9-ий день (12.09.16), і то вимушено - робили щеплення БЦЖ. До цього Соломійка дихала свіжим повітрям на балконі.

На сьогодні лактація майже налагодилась, молоковісмоктувачем користуюсь рідко. Маленька росте і швидко набирає вагу, здається, вже більше кілограму набрала) я навіть трохи переживаю, вона така булочка пухкенька))) Все більше ми любимо не спати) Слухає музику з мобіля, спостерігає за іграшками, що крутяться) повертає голівку на звук, коли до неї говорять. Кілька днів тому почали посміхатись! Це така милість))) я кажу: "Кицюня, ти чому така серйозна? Ану посміхнись!" І вона дарує мені свою посмішку!

Частково налагодився режим. Годування кожні три години, інколи частіше, прогулянки стабільно з 15 до 18, в цей час вона завжди спить. Перед нічним сном ми їмо о 21, потім в 00:00 і т.д., майже завжди такі інтервали. Вночі їсть і частіше всього одразу засинає. Інколи бувають капризульки. Інколи (зазвичай в проміжок 18-21) - коліки( Даємо "Колікід" від них.

Зайченя вже хоче тримати голівку) коли тримаю стовпчиком, так і хоче вже самостійнт все розглядувати, а голівка завалюється) викладуємо на животик, також піднімає голівку, хоче кудись повзти)

Наші кіт і собака такі няньки!) Позитивно прийняли Соломійку, постійно хочуть понюхати і лизнути її) Не дозволяємо. Якось малеча спала в іншій кімнаті, потім почала прокидатися, закректала. Міккі (песик) зірвався з місця і швиденько до неї, Ліза (кішка) - за Міккі, а я за ними))) Я рада, що все так, мамипапині кішки Соломію бояться, а мої тваринки прийняли.

Люблю свою сім'ю!
Головне - нічого не чекати.

Makovka F
Присматриваюсь
Присматриваюсь
Аватара
Makovka F
Возраст: 32
Репутация: 12
Сообщения: 10
Имя: Маша
Дети, дата рождения: Соломія, 3.09.2016
Откуда: Україна

Сообщение #3 Makovka » 08.10.2016, 13:54

Лялі 1 місяць 5 днів

Спойлер
я не дуже вірю в зурочення. З першої прогулянки наш візочок не закритий сітками і я дозволяю дивитися на Соломію знайомим. Але коли Зайченя заходиться плачем незрозуміло від чого і забувається тільки в неспокійному сні у мами на руках, про всяке задумаєшся. І це співпало з приходом конкретної людини.
Сподіваюся, просто накрутила себе.

Комбінезончики 56 розміру вже маленькі на нас. Я їх випрала, вигладила і склала в окремий пакетик. І так сумно мені стало. Вона ж моя маленька Ляля, куди вона росте?..
Головне - нічого не чекати.

Makovka F
Присматриваюсь
Присматриваюсь
Аватара
Makovka F
Возраст: 32
Репутация: 12
Сообщения: 10
Имя: Маша
Дети, дата рождения: Соломія, 3.09.2016
Откуда: Україна

Сообщение #4 Makovka » 13.10.2016, 16:35

1 місяць і 10 днів

Сьогодні планово відвідували педіатра.
Вага Соломії в 1 місяць 10 днів - 5150 г разом з важкеньким підгузком) (записали 5 кг), зріст - 57 см. За цей час набрала 2 кг, підросла на 7 см. Росте крихітка give_heart

Порадили давати вітамін Д3.
У невролога і хірурга все ок. Хірург тільки чомусь сказав зробити узд тазостегнового суглобу і не дуже сподобався йому пуп, сказав, що треба буде на масажі походити.

Зробили повторне щеплення від Гепатиту В. Так кричала Зайченя, так плакала :cry: Але досить швидко заспокоїлась.

Наші лікарні - це щось. Я з малою висідили годину черги до хірурга, Саша в цей час тримав чергу до невролога. При цьому на обох кабінетах написано, що з немовлятами можна без черги. Нам дуже пощастило, що малявка спала, бо кричати ми вміємо гарно :P :in_hysterics:

Ми з місяця почали купатись у великій ванні і процедура ця завжди проходить зі слізьми. Спочатку Соломійка спостерігає за відчуттями, оцінює обстановку, а хвилин через п'ять починає хникати, що переходить у плач-крик :girl_sad: кілька днів не купались з кругом, мені здається з ним вона більше часу проводила у воді. Через три дні спробуємо знову. Невже вона не любить купання? І невже бувають такі люди, що не люблять цього?))) А можлиао просто мпленька ще? Чи мерзне? Чи не відчуває опори, тому боїться? :girl_to_take_umbrage:
Последний раз редактировалось Makovka 26.10.2016, 23:11, всего редактировалось 1 раз.
Головне - нічого не чекати.

Makovka F
Присматриваюсь
Присматриваюсь
Аватара
Makovka F
Возраст: 32
Репутация: 12
Сообщения: 10
Имя: Маша
Дети, дата рождения: Соломія, 3.09.2016
Откуда: Україна

Сообщение #5 Makovka » 26.10.2016, 23:11

1 місяць 23 дні

Коли я маленькою хворіла моя мама казала мені, що хотіла б забрати собі мій біль, аби тільки мені стало легше і я була здоровою. Я тоді цього не розуміла, я думала: "Ну як можна бажати ЦЕ відчувати? Це ж так неприємно, так боляче, так погано...".

Коли народилася Соломія у мене не було ейфорії. Напевно, навіть любові, як такої, не було. Лише сухий факт: є дівчинка, вона моя, я повинна піклуватися про неї. Любов зростала з кожним днем, наповнювалася новими гранями. Зараз вона така об'ємна, що не знаєш куди її діти. Хочеться заціловувати крихітку...

Сьогодні у моєї маленької болів животик. Вона пукала і заходилася плачем, що рве душу. І я плакала разом з нею. І згадувала маму, яка хотіла забрати собі мій біль.

Теорія батьківства значно відрізняється від практики.

З кожним днем я розумію, що в мене вже нема свого свого життя. Що моє життя поки що повністю підвладне їй, а пізніше воно буде супроводжуватися страхом за неї. І так самно і радісно від цього.

Я так не хотіла бути мамою-насідкою. Поки не виходить.

Добавлено спустя 13 минут 33 секунды:
***
УЗД тазостегнового суглобу ми зробили, все добре.
Купання налагодили поки що тим, що малеча миється зі мною під душем) У ванні ніяк не хоче плавати. Почекаємо.

Маленька все частіше посміхається і така ця посмішка сонячна!) Іще вона помітила, що у неї є ніжки, підгинає їх, бавиться. Замовила їй на Аліекспрес барвисті шкарпетки у вигляді звіряток, думаю, скоро будуть актуальні.

Головку з кожним днем тримає все упевненіше, але ще зовсім самостійно тримати не вміє.

Дуже любить мобіль. Ми їй подарували мобіль Tiny Love Сафарі і я так ним задоволена! В іграшці 6 видів мелодій і в кожному виді по три, а іграшки-звіряток крутяться по колу і ще навколо своєї осі кожна. Соломійка спостерігає за ними, усміхається, розмовляє своєю мовою)) Ніжками-ручками дригає) І так може продовжуватися пів години-сорок хвилин - це ого-го скільки часу для мами ;)
Головне - нічого не чекати.


Вернуться в «Детские дневники»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 4 гостя