Отзывы о школах Киева

Модератор: TataFokina

Allenka F
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Allenka F
Возраст: 43
Репутация: 331
Сообщения: 997
Награды: 2
Имя: Лена
Дети, дата рождения: Мишенька и Севочка
Откуда: Киев

Победитель конкурса Мороженое

Сообщение #101 Allenka » 01.08.2022, 09:57

ла-ла-ла,
Я дивилась на сайті стандартний пакет "учень" 3500, там наче майже все входить, за 8000 це з якимось додатковими заняттями?
Некоторые люди видят реально существующие вещи и спрашивают: «Почему это так?» А я мечтаю о вещах, которых нет в природе, и говорю: «А почему бы и не так?» (Бернард Шоу)

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #102 Nitka » 01.08.2022, 10:03

мала в оптимі навчалася безкоштовно, мені сподобалося, досить доступна подача, але треба врахувати, що я працюю віддалено, тому постійно на контролі
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)

Allenka F
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Allenka F
Возраст: 43
Репутация: 331
Сообщения: 997
Награды: 2
Имя: Лена
Дети, дата рождения: Мишенька и Севочка
Откуда: Киев

Победитель конкурса Мороженое

Сообщение #103 Allenka » 01.08.2022, 10:09

Мені оптіма сподобалась, але ми не дуже довго самостійно навчались, потім розпочалися онлайн у звичайній школі. Дуже гарні відеоуроки для 2го класу, навіть дивилися ЯДС і потім додатково.
Ще є атмосферна школа, у них також безкоштовно було весною, я старшого зареєструвала, але знову ж таки тижні 2 мабуть тільки по їх уроках, потім перейшли на онлайн у звичайній школі коли там почали навчання. Уроки самі не дивилася, син сам оскільки вже 7клас, сподобалася організація процесу, акаунт для батьків, щоб дивитися успішність, розклад зручно дивитися і тому подібне... У них наче дешевше було, знайшла наче 2500 і ще є знижки

Добавлено спустя 2 минуты:
Nitka писал(а):мала в оптимі навчалася безкоштовно, мені сподобалося, досить доступна подача, але треба врахувати, що я працюю віддалено, тому постійно на контролі
От я також постійно з сином сиділа, але 2-й клас, мабуть ніде сам не навчався б дистанційно
Некоторые люди видят реально существующие вещи и спрашивают: «Почему это так?» А я мечтаю о вещах, которых нет в природе, и говорю: «А почему бы и не так?» (Бернард Шоу)

ІРИНА-ІРИНА-ІРИНА F
Берегиня мудрості
Аватара
ІРИНА-ІРИНА-ІРИНА F
Возраст: 47
Репутация: 3750
Сообщения: 13469
Награды: 17
Имя: ...
Дети, дата рождения: Виктор/Нестор (2002/2012)

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Стройняшка форума Проверено реалом Мороженое

Сообщение #104 ІРИНА-ІРИНА-ІРИНА » 01.08.2022, 10:54

ла-ла-ла, дякую, недешево, блін
Не столь важен вход, нежели, выход(с)

ла-ла-ла
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
ла-ла-ла
Репутация: 4250
Сообщения: 11274
Награды: 24

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Берегиня форума

Сообщение #105 ла-ла-ла » 01.08.2022, 10:56

Allenka, це нам нарахували відповідно до вимог, які ми їм висунули.
Це і онлайн заняття, як в школі, а не просто відео дивитись у своєму темпі. І супровід тьютора чи куратора, хто він там. Наче ще можливі додаткові заняття з певних предметів, але не пам'ятаю, це увійшло у вартість, чи ні.

Я теж працюю віддалено, але контроль за навчанням, домашками, не потягну, тому шукаю щось таке, щоб максимально без мене і якісне.

Сьогодні чекаю ще на дзвінок з Академії А+ (вони пишуть, що максимально знизили ціни:) подивимось)).

Добавлено спустя 2 минуты 1 секунду:
ІРИНА-ІРИНА-ІРИНА, Ір, набери їх.
До речі, в них є знижки для дітей мобілізованих чоловіків, військовослужбовців. Це треба з менеджером окремо промовляти, але наче до 20%.
Зима - это не повод грустить. Это повод надеть красивую шапочку!

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F
Возраст: 44
Репутация: 3295
Сообщения: 15107
Награды: 22
Имя: Светлана

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #106 olimpiya » 01.08.2022, 11:09

Я тоже думаю, что лучше их набрать. И выбрать подходящее, нам как раз живые уроки не нужны, но обязателен контроль. Это явно дешевле будет.
Sveta

Allenka F
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Allenka F
Возраст: 43
Репутация: 331
Сообщения: 997
Награды: 2
Имя: Лена
Дети, дата рождения: Мишенька и Севочка
Откуда: Киев

Победитель конкурса Мороженое

Сообщение #107 Allenka » 01.08.2022, 11:20

За моєю інформацією (з роботи, але поки ще неперевіреною) буде організовано навчання у кожній школі як онлайн так і офлайн (у Києві) в залежності від побажання батьків дитини, тобто будуть онлайн і офлайн класи (наприклад А, Б - офлайн, В клас - онлайн, таким чином дітей перетасують, це середня школа, про молодшу не знаю). Але це ще залежить від наявності укриттів, вимог до тих укриттів і чи встигнуть це зробити до вересня. Тому якщо влаштовувало онлайн навчання у власній школі, то варто зачекати ще пару тижнів, десь з середини серпня буде хоть щось зрозуміліше. Тому що у школах ще самі не знають що робити, вірніше їм рекомендації пороздавали щодо укриттів і навчання, а як це зробити все вирішуйте якось на рівні адмістрацій :?

Добавлено спустя 12 минут 19 секунд:
ла-ла-ла писал(а):Allenka, це нам нарахували відповідно до вимог, які ми їм висунули.
Ясно, я таку вартість не потягну, тому мабуть буду сама з ними займатися що встигну поки в декреті
Некоторые люди видят реально существующие вещи и спрашивают: «Почему это так?» А я мечтаю о вещах, которых нет в природе, и говорю: «А почему бы и не так?» (Бернард Шоу)

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F
Возраст: 44
Репутация: 3295
Сообщения: 15107
Награды: 22
Имя: Светлана

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #108 olimpiya » 01.08.2022, 11:32

Я ещё поняла, что сейчас большая проблема нехватки учителей в школах. Многие выехали, и так как в Европе сейчас спрос на наших учителей (много адаптационных классов открылось там) многие там смогли обустроиться и работать. Но это я такой вывод сделала из своей фб ленты, точно не знаю, как на самом деле.
Sveta

ла-ла-ла
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
ла-ла-ла
Репутация: 4250
Сообщения: 11274
Награды: 24

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Берегиня форума

Сообщение #109 ла-ла-ла » 01.08.2022, 11:38

Allenka, я, чесно кажучи, не розумію, чому така ціна. Наче вчителям не треба нікуди їхати, все онлайн, класи менші. Якось теж не готові стільки платити. І всі інші школи, які мені відписалися, теж плюс-мінус стільки ж, а то й дорожчі...
Зима - это не повод грустить. Это повод надеть красивую шапочку!

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F
Возраст: 44
Репутация: 3295
Сообщения: 15107
Награды: 22
Имя: Светлана

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #110 olimpiya » 01.08.2022, 11:44

ла-ла-ла, ехать не нужно, но ведь зп платить нужно, живые уроки это постоянная ЗП. А уроки в записи, это один раз заплатить. Но в онлайн школах очень много расходов кроме как учителям. Методологи, технические специалисты, маркетинг, бухгалтерия, менеджеры и куча ещё людей, чтоб школа функционировала нормально.
Sveta

Allenka F
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Allenka F
Возраст: 43
Репутация: 331
Сообщения: 997
Награды: 2
Имя: Лена
Дети, дата рождения: Мишенька и Севочка
Откуда: Киев

Победитель конкурса Мороженое

Сообщение #111 Allenka » 01.08.2022, 11:45

olimpiya,
Нехватка была всегда, но вот по моим знакомым и коллегам, те что выехали, 70% уже вернулись, а те кто остались, работают далеко не по специальности, не так там много открылось классов и далеко не везде, я, например про Польшу только читала и то там только планируют. Да и специальность имеет значение. Например, учитель французского языка во Франции учить детей французскому не будет, там есть кому.
А дефицит уехавших пополнится учителями ВПО, уже сейчас их много работу ищет в Киеве, много же школ разрушено. Так что нехватка учителей будет стандартная, какая была и ДО.
Некоторые люди видят реально существующие вещи и спрашивают: «Почему это так?» А я мечтаю о вещах, которых нет в природе, и говорю: «А почему бы и не так?» (Бернард Шоу)

olimpiya F
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
olimpiya F
Возраст: 44
Репутация: 3295
Сообщения: 15107
Награды: 22
Имя: Светлана

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое Меценат форума

Сообщение #112 olimpiya » 01.08.2022, 11:50

Allenka, ага, это я просто несколько примеров в Германии видела. И несколько объявлений у нас с поиском учителей
Sveta

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #113 Nitka » 01.08.2022, 15:29

наша школа вже точно лише онлайн ( не пройшла перевірку, дитина за ці 3 роки вже перетворилася на асоціальну мавпочку (((
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)

ла-ла-ла
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
ла-ла-ла
Репутация: 4250
Сообщения: 11274
Награды: 24

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Берегиня форума

Сообщение #114 ла-ла-ла » 01.08.2022, 16:05

Nitka, наша школа є в списках на ідкриття офлайн, але я дуже сумніваюся, що їх укриття відповідає вимогам...
Зима - это не повод грустить. Это повод надеть красивую шапочку!

Alenis F
Модератор
Модератор
Аватара
Alenis F
Возраст: 42
Репутация: 1690
Сообщения: 12470
Награды: 33
Имя: Алёна
Дети, дата рождения: Василиса 05,02,2011
Откуда: Киев, Позняки

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое

Сообщение #115 Alenis » 01.08.2022, 18:33

ла-ла-ла писал(а):Nitka, наша школа є в списках на ідкриття офлайн, але я дуже сумніваюся, що їх укриття відповідає вимогам...
А де ти списки ці бачила?
а я белая пушистая, я шампанское игристое

дарьяна F
Поселилась
Поселилась
Аватара
дарьяна F
Репутация: 1160
Сообщения: 4058
Награды: 14
Имя: Елена
Дети, дата рождения: Дарьянка 1.06.2009
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое

Сообщение #116 дарьяна » 01.08.2022, 18:42

Nitka писал(а):наша школа вже точно лише онлайн ( не пройшла перевірку, дитина за ці 3 роки вже перетворилася на асоціальну мавпочку (((
А це вам уже повідомили? Бо наші тільки в травні списки збирали, хто і як бажає. І начебто казали, що буде і онлайн клас і офлайн. А ще можна на сімейне навчання. Більше ніякої інформації не було. Хоча в нас в школі є укриття, у ньому в березні багато людей жило
Изображение

ла-ла-ла
Живу здесь
Живу здесь
Аватара
ла-ла-ла
Репутация: 4250
Сообщения: 11274
Награды: 24

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Берегиня форума

Сообщение #117 ла-ла-ла » 01.08.2022, 19:02

Зима - это не повод грустить. Это повод надеть красивую шапочку!

Alenis F
Модератор
Модератор
Аватара
Alenis F
Возраст: 42
Репутация: 1690
Сообщения: 12470
Награды: 33
Имя: Алёна
Дети, дата рождения: Василиса 05,02,2011
Откуда: Киев, Позняки

Участник ФМ Добрая фея Проверено реалом
Мороженое

Сообщение #118 Alenis » 01.08.2022, 19:35

Дякую, я думала офіційні є, бо якось з Дарницьким районом не ціуаво зовсім :girl_q:
а я белая пушистая, я шампанское игристое

Nitka F
Берегиня-блогер
Аватара
Nitka F
Возраст: 40
Репутация: 3169
Сообщения: 2919
Награды: 14
Имя: Наташа
Дети, дата рождения: Маринка, 25.02.2011
Откуда: Киев

Участник ФМ Победитель конкурса Добрая фея
Проверено реалом Мороженое Писака

Сообщение #119 Nitka » 01.08.2022, 21:23

дарьяна, так, сьогодні через список, що Олена зкинула, почався розборняк в чаті і виявилося, що таки онлайн і школа не пройшла перевірку, хоча є підвал і навпроти школи підземний паркінг, втім чесно, я не впевнена, що морально змогла б відпустити малу в школу, хоч їй і йти 10 хвилин
Борщ я варю лично себе, регалий не имею (с)

Allenka F
Обживаюсь
Обживаюсь
Аватара
Allenka F
Возраст: 43
Репутация: 331
Сообщения: 997
Награды: 2
Имя: Лена
Дети, дата рождения: Мишенька и Севочка
Откуда: Киев

Победитель конкурса Мороженое

Сообщение #120 Allenka » 01.08.2022, 21:51

Це списки тих шкіл, що подали на тендер для ремонту укриттів, якщо в списку немає, це значить два варіанти: або укриття зовсім немає або таке, що його нереально відремонтувати, тоді онлайн. Або укриття є і ремонту непотрібно, або його знайшли поряд у сусідній будівлі. Так що необов'язково, якщо в списках немає - то не відкриється, журналісти як завжди все перекрутять.
Наша школа (де діти вчаться) взагалі написано до 31жовтня :? Я не зрозуміла що це, типу обіцяють відкрити з листопада? Та навіщо тоді, там опалювальний сезон, незрозуміло що буде.
Некоторые люди видят реально существующие вещи и спрашивают: «Почему это так?» А я мечтаю о вещах, которых нет в природе, и говорю: «А почему бы и не так?» (Бернард Шоу)


Вернуться в «Школа и подготовка к ней»

Кто сейчас на форуме (по активности за 5 минут)

Сейчас этот раздел просматривают: 2 гостя