Ще Аня наша там, поки нічого від неї не бачила у фбAlenis писал(а):Юля відписалася в ФБ, що у неї і Іванки все добре. Було дуже гучно і страшно :(
Зрозуміло)дарьяна писал(а):olimpiya, вона пробувала. Їй сподобалося, але в неї як і раніше уже весь час чимось зайнятий)))
Згадала про Дарьянударьяна писал(а):На тренування їздить сама.